EYÜP HALI YIKAMA | 0 212 486 22 42

eyup-metropol-hali-yikama
Eyüp Metropol Halı Yıkama

EYÜP METROPOL HALI YIKAMA

Metropol Halı Yıkama, Eyüp halı yıkama hizmeti ile İstanbul’un avrupa yakasının tüm ilçelerinde en kaliteli, profesyonel halı temizleme hizmetini sunuyoruz. Firmamız teknolojik alt yapısı ile halılarınıza zarar vermeyen anti-bakteriyel kimyasallar ile  kirlerden arındırmaktadır. Bunun için tam otomatik halı yıkama makinesi, halı toz çırpma makinesi, halı sıkma makinesi ve kapalı kurutma odalarımız ile hizmet veriyoruz. Her halıyı ince ve derinlemesine temizleyerek evlerinizde gönül rahatlığı içinde kullanmanızı sağlıyoruz.

İyi bir halı yıkama hizmeti için olmazsa olmaz profesyonel bir anlayış ve bir takım ekipman gereklidir. Kaliteli bir halı şampuanı, son  teknoloji halı yıkama makinesi, son teknoloji halı sıkma makinesi, kapalı kurutma odası, kontrol için kalite kontrol bölümü ve en önemlisi halı yıkama personelidir. Halı yıkayan personelin işinde uzman her halıyı iyi tanıyan ve halıya göre yıkama işlemini seçebilme tecrübesine sahip olmalıdır.. Tüm bu saydığımız ekipman ve profesyonel personel Eyüp Metropol Halı Yıkama fabrikası bünyesinde mevcuttur. Halılarınızı yıkayacak firmada bu özellikleri mutlaka arayın.

Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü
Şimdi Ara
Şimdi Ara

Metropol Eyüp Halı Yıkama Aşamaları:

  • 1. Toz Alma: Halılarınız öncelikle tam otomatik toz alma makinesi ile tozlarından arındırılır. Toz alma işlemi yapılmayan halıda istenilen temizlik elde edilemez.
  • 2. Yıkama: Tam otomatik makinemiz ile halılarınız tek tek yıkanır. Siz değerli müşterilerimizin ve personellerimizin sağlığı açısından piyasada kullanılması yasak olan hipo ve kostik içerikli şampunlar kesinlikle kullanılmamaktadır. Halılarınız ISO 9001 ve ÇED raporu alınmış piyasanın en kaliteli halı yıkama şampuan markası Lazer Promax kullanılarak yıkanmaktadır.
  • 3. Kurutma: Halılarınız 2 adet kurutma odalarında hijyenik ve hızlı bir şekilde kurutulur.
  • 3. Hav Alma: Halılarınız tam otomatik hav alma ve paketleme makinemizden geçirilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere yola çıkar.
  • 4. Teslim: Halılarınızı personellerimiz yanınızda iken gönül rahatlığı ile kontrol edebilir daha sonra ödeme yapabilirsiniz.Tesisimizi mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.
Metropol Halı Yıkama Eyüp
Metropol Halı Yıkama Eyüp

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Eyüp halı yıkamaEyüp halı temizlemeEn iyi Eyüp halı temizleme firmalarıEyüp halı silmeEyüp halı yıkama firmalarıEyüp halı yıkama şirketleriEyüp halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Eyüp halı yıkama firmasıEn iyi Eyüp halı temizleme firmalarıEn ucuz Eyüp halı temizleme firmaları

Değerlendirme
Kategoriler: Halı Yıkama

2 yorum

Asuman Gezgin · 5 Mart 2018 07:01 tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2018 06:05 tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp