FATİH HALI YIKAMA | 0 212 486 22 42

fatih-metropol-hali-yikama
Fatih Metropol Halı Yıkama

FATİH METROPOL HALI YIKAMA

Halı yıkama, evde yanlış yöntemler uygulandığında geri dönüşü olmayan sonuçlar meydana getirerek halılarınızı kullanılmaz duruma getirebilir. Metropol Halı Yıkama, tecrübeli kadrosu ve yılların deneyimiyle Fatih‘te profesyonel halı yıkama sektöründe sağlam bir yer edinmiştir. Metropol Halı Yıkama’yı seçtiğiniz takdirde halılarınız, servis araçlarımız ile teslim alınır ve numaralandırılır. Tesislerimize getirilen halılar yıkama işlemine geçmeden önce tozlarından arındırmak için toz alma makinesinden geçirilir ve halılar yıkamaya hazır hale getirilir.

Fatih halı yıkama firmaları arasında en iyi halı yıkama fabrikası olan şirketimizde halılar özel deterjanlar ve leke çıkarıcı karışımları kullanılarak 12 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde ön ve arka yüzü yıkanır. Leke ve kirlerinden tamamen arındırılan halılar bol su ile durulanarak sıkma işlemine girer ve halının içindeki su dışarı atılır. Yıkama işlemi biten temizlenmiş halılar kurutma işlemine girer.Kurutma odasına alınan halılar % 100 kurutularak paketleme bölümüne alınır. Son kontrolleri yapılan halı parfümlenerek paketlenir.

Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü
Şimdi Ara
Şimdi Ara
Metropol Halı Yıkama Fatih
Metropol Halı Yıkama Fatih

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Fatih halı yıkamaFatih halı temizlemeEn iyi Fatih halı temizleme firmalarıFatih halı silmeFatih halı yıkama firmalarıFatih halı yıkama şirketleriFatih halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Fatih halı yıkama firmasıEn iyi Fatih halı temizleme firmalarıEn ucuz Fatih halı temizleme firmaları
Değerlendirme
Kategoriler: Halı Yıkama

2 yorum

Asuman Gezgin · 5 Mart 2018 07:00 tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2018 06:04 tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp