Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden Metropol Halı Yıkama kendisini geliştirerek sürekli iyileştirme modeli ile kaliteli halı yıkama hizmetini her geçen gün artırmaya devam ediyor.Halı Yıkama işlemi yılda en az bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanan yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucunda hem sağlığınız hem de halınızın ömrü olumsuz şekilde etkiler.Kuralına uygun yıkanmayan halılarda; bakteri, alerjik özellikli mikroorganizmalar, maytlar yani toz akarları halılarınızda yuvalanıp, hızla ürer.

İşletmemizden halı yıkamaya ait video görüntüsü

Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinlemesine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.Biz en son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinesinde halınızın türü ve kirlilik oranına göre, Anti-bakteriyel Lazer-Promax halı şampuanı kulanıyoruz.

Bununla birlikte halının tam kurutulmaması kötü kokuya, halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen merdivenaltı firmalar ! yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmektedir.

Biz Metropol Halı Yıkama olarak 2 adet teknolojik kurutma odası kullanıyoruz. Halılarınız steril bir şekilde ve tozlu ortamlardan uzak kapalı ortamda kurutularak normal şartlarda 3 günde , acil durumlarda (2. acil kurutma odasında express yıkama ile) 24 saatte temiz, sağlıklı ve hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize halılarınızı teslim etmekteyiz.

Şimdi Ara
Şimdi Ara
Değerlendirme
Kategoriler: Blog

1 yorum

Nurcan Karahan · 28 Mart 2018 07:11 tarihinde

Kesinlikle memnun kaldim , koltuklarimi temizletmistim , insallah gene koltuk ve busefer halilari temizleticem ,bir cok firmaya gore cok başarili

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp