METROPOL KOLTUK YIKAMA | 0212 486 22 42

Profesyonel koltuk yıkama firması Metropol Koltuk Yıkama olarak verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz. Bu yüzden verdiğimiz hizmet sonucunda evinizde gereken Hijyeni sağlayarak sizlere sağlıklı yaşam alanlarında oturma fırsatı sunuyoruz.

Çalışma politikamız içinde 2007 den bu yana 13 yıllık tecrübemizin verdiği güveni barındırıyoruz. Personellerimiz deneyimli olup, leke çıkarma konusunda üstün kalite sunmaktadırlar. Koltuklarınıza yerleşmiş olan lekelerin çıkmayacağına dair endişeliyseniz doğru adrestesiniz. Öncelikle doğru temizlik metotları, doğru teknolojik araçlar ve hizmet içi eğitimlerden geçmiş personel sayesinde koltuklarınızda hiçbir leke kalmayacaktır. Makinelerimiz Alman teknolojisi ile üretilmiş Profesyonel Karcher Koltuk Yıkama makinesidir . Parça temini ise yine Alman teknoloji standartlarına göre yapılmaktadır. Bu sebeple kaliteli yıkama ve leke çıkarma gücüne sahiptir. Kullanılan temizleme şampuanı ve leke çıkarıcı ürünler ise yine avrupa standartlarında, koltuk ve sandalyelerinize hiçbir zarar vermeyen Anti-bakteriyel çevre dostu Lazer-promax ürünleridir.

Metropol Koltuk Yıkama
Metropol Koltuk Yıkama

Gün içerisinde veya evde olduğumuz zaman dilimi içerisinde en sık temas ettiğimiz yerler mobilyalarımızdır. Her ne kadar temizliğine dikkat etsek de zamanla kirlenerek maytlar , bakteriler ve alerjenler için bir yuva haline dönüşür. Koltuk kumaşında oluşan kir ve lekelere müdahale edilmediği takdirde zamanla kalıcı hale gelerek sağlığımız için ciddi tehlike oluşturur. Oysa ki yılda en az 2 defa koltuklarımızın profesyonel temizlenmesine sağlığımız açısından özen göstermeliyiz.

Metropol Koltuk Yıkama
Metropol Koltuk Yıkama

Neden koltuklarımı temizletmeliyim sorusuna diğer bir cevap ise ; koltuk yüzeylerimizde zamanla oluşan bu lekelerin göze çarparak rahatsız edici bir hale gelmesidir. Hele hele açık renkli koltuklarda oluşan bu lekeler hemen göze çarpar ve evimize gelen misafirlerimize karşı kötü görüntü oluşturur.

Koltuklarımızın temizliği bizler için önemlidir. Koltuk temizliği için profesyonel şirketlerden yardım alınması , koltuk temizliğinizde hem daha hijyenik hem daha temiz sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Özellikle çıkmayan lekeleriniz söz konusuysa veya uzun zamandır koltuk temizliğiniz gerçekleşmedi ise Metropol Koltuk Yıkama sizin için doğru çözüm.

Şimdi Ara
Şimdi Ara
Metropol Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama (Öncesi)
Metropol Koltuk Yıkama
Yarısı Yıkanmış
Metropol Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama (Sonrası)

Koltuk Yıkama Aşamaları

1. Islatma

Bu aşamada anti-bakteriyel ve oksijen bazlı Lazer-Promax deterjan karışımını  koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız.Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.Koltuk ve yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın anti-bakteriyel kalmasıdır.

2. Fırçalama

Bu aşama en önemli aşamadır.Koltuk kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayana kadar fırçalanır.Bu sayede koltuklarınız yada yataklarınızdaki kirler kumaştan ayrılır.Fırçalama işlemi işin içine eklendiğinde daha çok emek harcanır bu yüzden bir çok firma bu sistemden uzak durur. Koltuk yıkama sektöründe fırçalama sistemini kullanmayan firmalara itibar etmeyin.

3. Vakumlama

Bu Aşama ‘ da çok önemlidir. Eğer su iyi çekilmez ise  koku ve kusma yapabilir. Bu aşamada koltuk kumaşının 5  cm altına kadar inen temiz suyu bir Alman markası olan Profesyonel Karcher Koltuk Yıkama makinesinin  kirli su haznesine çekeriz.Bu sayede koltuk kirlerden arınmış olur ve bu sistem koltuk temizlenene kadar devam eder.Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki apartın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız.Eğer suyun rengi siyah veya kahverengi ise hala daha kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: koltuk yıkamaMetropol koltuk temizleme–  Metropol koltuk silme–  Metropol koltuk temizleme firmaları –  Metropol koltuk temizleme şirketleri–  Metropol koltuk temizleme firmalarının telefon numaraları –  Metropol koltuk temizleme fiyatları–  en iyi koltuk temizleme firmaları–  Metropol koltuk yıkama firmaları–  Metropol koltuk yıkama şirketleri –  Metropol koltuk yıkama firmalarının telefon numaraları –  Metropol koltuk yıkama fiyatları–  en iyi koltuk yıkama firmaları –  Metropol koltuk silme şirketleri –  Metropol koltuk silme firmalarının telefon numaraları –  Metropol koltuk silme fiyatları–  en iyi Metropol koltuk silme firmaları  gibi kelimelerden bizlere ulaşabilirsiniz.

5/5 - (2 votes)

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp