SULTANGAZİ HALI YIKAMA | 0 212 486 22 42

sultangazi-metropol-hali-yikama
sultangazi-metropol-hali-yikama
Şimdi Ara
Şimdi Ara

SULTANGAZİ METROPOL HALI YIKAMA

Son teknoloji makineler ile halı yıkama konusunda 14 yıllık deneyime sahip olan Metropol Halı Yıkama size en iyi halı temizleme hizmetini sunmak için iyi bir tecrübeye sahiptir.

Evinizin rahatlığı söz konusu olduğunda hiçbir şey ayaklarınızın altındaki sıcak ve temiz halılar kadar iyi hissettiremez. Halılar evinize çok fazla güzellik ve keyif katarken; üzerinde yürüme,oluşan lekeler ve çocuklar halılarınızın zamanla kirlenmesine neden olur.Metropol Halı Yıkama profesyonel kadrosu ve son teknoloji halı yıkama makineleri ile halılarınızı oluşan kirden ve lekelerden arındırır.

Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü

Halı Yıkama Aşamaları:

  • 1. Toz Alma: Halılarınız öncelikle tam otomatik toz alma makinesi ile tozlarından arındırılır. Toz alma işlemi yapılmayan halıda istenilen temizlik elde edilemez.
  • 2. Yıkama: Tam otomatik makinemiz ile halılarınız tek tek yıkanır. Siz değerli müşterilerimizin ve personellerimizin sağlığı açısından piyasada kullanılması yasak olan hipo ve kostik içerikli şampunlar kesinlikle kullanılmamaktadır. Halılarınız ISO 9001 ve ÇED raporu alınmış piyasanın en kaliteli halı yıkama şampuan markası Lazer Promax kullanılarak yıkanmaktadır.
  • 3. Kurutma: Halılarınız 2 adet kurutma odalarında hijyenik ve hızlı bir şekilde kurutulur.
  • 3. Hav Alma: Halılarınız tam otomatik hav alma ve paketleme makinemizden geçirilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere yola çıkar.
  • 4. Teslim: Halılarınızı personellerimiz yanınızda iken gönül rahatlığı ile kontrol edebilir daha sonra ödeme yapabilirsiniz.Tesisimizi mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.
Metropol Halı Yıkama Sultangazi
Metropol Halı Yıkama Sultangazi

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Sultangazi halı yıkamaSultangazi halı temizlemeEn iyi Sultangazi halı temizleme firmalarıSultangazi halı silmeSultangazi halı yıkama firmalarıSultangazi halı yıkama şirketleriSultangazi halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Sultangazi halı yıkama firmasıEn iyi Sultangazi halı temizleme firmalarıEn ucuz Sultangazi halı temizleme firmaları
Değerlendirme
Kategoriler: Halı Yıkama

2 yorum

Asuman Gezgin · 5 Mart 2018 07:01 tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2018 06:05 tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp