Metropol Koltuk Yıkama

Metropol Koltuk Yıkama

Metropol Koltuk Yıkama


Metropol Koltuk Yıkama
Şimdi Ara
Şimdi Ara

Çalışma politikamız içinde 2007 den bu yana 13 yıllık tecrübemizin verdiği güveni barındırıyoruz. Personellerimiz deneyimli olup, leke çıkarma konusunda üstün kalite sunmaktadırlar. Koltuklarınıza yerleşmiş olan lekelerin çıkmayacağına dair endişeliyseniz doğru adrestesiniz. Öncelikle doğru temizlik metotları, doğru teknolojik araçlar ve hizmet içi eğitimlerden geçmiş personel sayesinde koltuklarınızda hiçbir leke kalmayacaktır. Makinelerimiz Alman teknolojisi ile üretilmiş Profesyonel Karcher Koltuk Yıkama makinesidir . Parça temini ise yine Alman teknoloji standartlarına göre yapılmaktadır. Bu sebeple kaliteli yıkama ve leke çıkarma gücüne sahiptir. Kullanılan temizleme şampuanı ve leke çıkarıcı ürünler ise yine avrupa standartlarında, koltuk ve sandalyelerinize hiçbir zarar vermeyen Anti-bakteriyel çevre dostu Lazer-promax ürünleridir.

Gün içerisinde veya evde olduğumuz zaman dilimi içerisinde en sık temas ettiğimiz yerler mobilyalarımızdır. Her ne kadar temizliğine dikkat etsek de zamanla kirlenerek maytlar , bakteriler ve alerjenler için bir yuva haline dönüşür. Koltuk kumaşında oluşan kir ve lekelere müdahale edilmediği takdirde zamanla kalıcı hale gelerek sağlığımız için ciddi tehlike oluşturur. Oysa ki yılda en az 2 defa koltuklarımızın profesyonel temizlenmesine sağlığımız açısından özen göstermeliyiz.

Neden koltuklarımı temizletmeliyim sorusuna diğer bir cevap ise ; koltuk yüzeylerimizde zamanla oluşan bu lekelerin göze çarparak rahatsız edici bir hale gelmesidir. Hele hele açık renkli koltuklarda oluşan bu lekeler hemen göze çarpar ve evimize gelen misafirlerimize karşı kötü görüntü oluşturur.

Koltuklarımızın temizliği bizler için önemlidir. Koltuk temizliği için profesyonel şirketlerden yardım alınması , koltuk temizliğinizde hem daha hijyenik hem daha temiz sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Özellikle çıkmayan lekeleriniz söz konusuysa veya uzun zamandır koltuk temizliğiniz gerçekleşmedi ise Metropol Koltuk Yıkama sizin için doğru çözüm.

Evinizde bulunan koltuk, çekyat, yatak gibi eşyalarınızın yüzeyleri zaman içerisinde tozlardan ve diğer maddelerden dolayı kirlenir, görüntü ve hijyen açısından temizlenmesi gerekir.

  • Koltuk Yıkama
  • Yatak Yıkama
  • Çekyat Yıkama
  • Sandalye Yıkama
  • Otomobil/Araç Koltuğu Yıkama
  • Halı Yıkama
  • Halıfleks Yıkama

Klasik Bezle Silme İşlemi Yeterli Değildir!

Klasik bezle silme işlemi koltuklarınızı temizlemeye yetmemekle birlikte bunu eski usul elle temizlemek gerçekten yorucu ve yıpratıcı bir iş yüküdür.

  • Koltukları elinizde bezle silmek, yeteri kadar temizlemez.
  • Koltukları elinizde bezle silmek, oldukça yorucudur.
  • Koltukları elinizde bezle silmek, koltuklarınızı yıpratır ve eskitir.

Koltuk yıkama hizmeti kapsamlı ve detaylar gerektiren bir hizmettir. Koltuklarınızda kusur olmaması ve yıkama sonrasında defarmasyon oluşmaması için firmamız tarafından kullanılan tüm deterjan ve ürünler kaliteli olmaktadır.Halı ve koltuk yıkama konusunda verilen hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda olması her detaya dikkat edilmesini gerektiriyor.

Koltuk yıkama konusunda halıda olduğu gibi öncelik olarak koltukların değerini düşürecek bir deterjan değil çevre dostu olan bir ürün kullanılıyor. Ev ve iş yerinde bulunan tüm koltuk ve halılar aynı özenle yıkanıyor. Koltuklarınızda dış görünüş olarak belki kirli durmayabilir ve çeşitli mikrop ve mikroskobik mikroplar sürekli bulunmaktadır. Gözle görülemeyecek bu mikroplardan kurtulmak için Metropol Koltuk Yıkama firmamız ile iletişime geçebilir ve kısa sürede çözüm alabilirsiniz.

Metropol Yerinde Koltuk Yıkama

Metropol Koltuk Yıkama olarak İstanbul avrupa yakasında profesyonel makineler ve kaliteli temizlik malzemeleri ile koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

Yüksek teknoloji ürünü profesyonel koltuk yıkama makineleri koltuklarınızı ve yataklarınızı hızlı ve derinlemesine temizlemenizi sağlar. 

Kullandığımız koltuk ve yataklar için özel tasarlanmış temizlik deterjanları da kirleri hızlı biçimde yumuşatarak makine ile kolayca söküp alınmasını sağlarken koltuklarınızın kumaşlarını ise yıpratmaz, eskitmez.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Bahçeşehir koltuk yıkamaBahçeşehir koltuk temizlemeEn iyi Bahçeşehir koltuk temizleme firmalarıBahçeşehir koltuk silmeBahçeşehir koltuk yıkama firmalarıBahçeşehir koltuk yıkama şirketleriBahçeşehir koltuk yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Bahçeşehir koltuk yıkama firmasıEn iyi Bahçeşehir koltuk temizleme firmalarıEn ucuz Bahçeşehir koltuk temizleme firmaları

 

Değerlendirme
Kategoriler: Koltuk Yıkama

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp