HALKALI ATAKENT HALI YIKAMA | 0 212 486 22 42

halkali-metropol-hali-yikama
halkali-metropol-hali-yikama

Halkalı Atakent Halı Yıkama

Halı yıkama, ev eşyalarının temizliği içerisinde en önemli konulardandır. Halı ev ortamının dekorasyonu için en gerekli eşyalardan biri olarak daima göz önündedir. Bu nedenle halının temizliği büyük bir önem taşımaktadır. Biz Halkalı halı yıkama şirketi olarak halı temizleme hizmetlerinde ilk olarak halının doğru şekilde arındırılmasını hedef almaktayız. Halılar içerisinde fazlaca bakteri bulundurduğu için temizliği ve yıkanması yüzeysel yapılmamalıdır. Halı temizliği son derece dikkatli yapılmalı ve içerisindeki tozlardan çok iyi bir yıkama yöntemi ile arındırmalıdır. Bu temizlik çeşidi genelde ev ortamlarında yüzeysel olarak yapılmaktadır. Ancak genel halı yıkama yöntemleri halının iyice arındırılmasına yönelik olmalıdır.

Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü

Halı Yıkama Yöntemleri Nelerdir?

Halı yıkama yöntemleri halı yıkayan merkezler tarafından değişiklik gösterse de kuruluşumuzca, bu hizmet en profesyonel cihazlar ve teknikler ile yapılıyor. Özellikle her halının dokuma tekniğine ve ip özelliğine göre temizleme işlemi yapmaya önem veriyoruz. Amacımız halı yıkama işleminde halının en alt katmanına inerek orada biriken bakterilerden arındırmaktır. İlk önce halının kuvvet gücü yüksek olan süpürme cihazları ile temizlenmesini sağlıyoruz. Daha sonra halının nasıl bir temizleme işleminden geçeceğini tespit ederek yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Halıların süpürülme işlemi en önemli detayların başında gelmektedir. Süpürülmeden yıkanan halılar, yıkama işlemi esnasında kiri mutlaka içine sızdıracaktır. Bu aşamada firma çalışanlarımız dikkati kesinlikle elden bırakmamaktadır. Halkalı halı yıkama merkezi olarak halı yıkama işlemlerini yüzde yüz profesyonel teknikler ve kişiler ile gerçekleştiriyoruz.

Halı Yıkama Yıkamada Püf Noktalar

Halı yıkama işleminde dikkat edilmesi gereken önemli özellikler söz konusudur.Halkalı Atakent Halı Yıkama şirketi olarak halılarınızı bize teslim ettiğiniz süreçte önceliğimiz temiz olarak size teslim etmektir. Bir diğer önemli detay ise; halı yıkarken renk dokusuna zarar gelmemesi ve halının yıpranmamasıdır. Burada önemli olan detay kullanılan malzemenin kalitesidir. Kalitesiz malzeme kullanımı halıların renklerinin solmasına ve aşırı derecede yıpranmasına sebep olmaktadır. Halı yıkama işlemleri için kullandığımız her malzeme kaliteli ve denenmiş ürünlerden oluşmaktadır. Özellikle zararlı kimyasal içeriği olan temizlik malzemeleri kullanmadığımız için müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tuttuğumuzu belirtmekteyiz. Eğer sağlıklı bir ev ortamında yaşamak ve halılarınızda esaslı bir temizlik istiyorsanız halı Halkalı Atakent halı yıkama şirketimize mutlaka sizi bekliyoruz.

Halkalı Atakent Halı Yıkama

Temizlik konusunda her kadın zorlansa da artık halı temizliği konusunda çok rahat hizmet alabilme imkânları bulunmaktadır.  Halkalı Atakent halı yıkama firmamız, en son teknolojileri kullanarak, halı yıkama hizmeti veriyor. Halılarınızı yıkarken her zaman kaliteli temizleyiciler kullanarak sağlığınızı riske atmayacak şekilde temizleme işlemi gerçekleştiriyoruz. Tüm kış boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde halı hijyeni hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Halı temizleme sektöründe faaliyet gösteren firmamız halıların derinlemesine temizlenmesine büyük bir önem veriyor. Aynı zamanda bu halıları temizlerken hiçbir şekilde renk solmasına ya da dokusunda bozulmaların meydana gelmesine izin vermiyoruz. Hizmetlerimiz konusunda çok geniş bir çevreye hizmet veriyoruz.

Halı Yıkamada Profesyonel Hizmet

Halkalı Atakent halı yıkama firmamız insanlara yüksek standartlarda bir temizlik sunmaktadır. Halıların diplerinde katı hale gelen toz birikintileri yüksek çekimli makineler ile derinlemesine olacak şekilde hijyeni sağlanmaktadır. En derin lekeler bile, son teknolojik aletler ile çıkarılabilmektedir. Kullanılan, temizleyiciler, çıkarılması zor lekelerde de etkili olmaktadır. Tüm halı yıkama deterjanlarımız, cilde dost ve anti bakteriyel ürünlerden oluşmaktadır. Firmamız tarafından oldukça sağlıklı bir hizmet sunulmakta ve son derece titiz hareket edilmektedir. Temizlik sırasında hiçbir şekilde halılarınız kirli sulara maruz kalmaz. Temizleme işlemi bittikten sonra deterjan kalıntısı gibi kimyasallar halılarınızın içerisinde kalmaz ve sizlerin sağlığına zarar vermez. Temizlediğimiz tüm halılar yine firmamız tarafından kurutulur ve sizlere teslim edilir.

Metropol Halı Yıkama Halkalı
Metropol Halı Yıkama Halkalı

Halı Temizliğinde Garantili Temizlik

Firmamız halı yıkama sektöründe önde gelen kuruluşlar arasındadır. Halılar, el değmeden yıkanırken, özel leke çıkarıcılarla temizlenmektedir.  Tüm halıların temizlemesinde de halının dokusuna ve cinsine göre, uygun temizleyiciler kullanılmaktadır.  Halkalı Atakent halı yıkama firması olarak, tüm halı çeşitlerini temizlemeye özen gösteriyoruz. Gerektiği durumlarda, yerinde temizleme hizmeti sunmaktayız. En sık karşılaşılan problemlerin başında, halılardaki leke sorunları gelmektedir. Firmamız, halı üzerinde oluşmuş olan gıda lekelerini, kolaylıkla çıkarabilmektedir.

Kullandığımız temizleme ürünleri, anti bakteriyel özelliktedir. En kısa zamanda, zor lekelerden kurtulmak mümkün olmaktadır.  Ayrıca, kullanılan temizlik malzemelerinde, hoş kokulu esanslar kullanılmaktadır. Firma olarak, en önemli misyonumuz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Müşterilerimizin, verilen hizmetten memnun kalması, temel ilkemizdir.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.


Halı Yıkama Firmalarındaki Fiyat Farklılığının Nedeni Nedir?

Metropol Halı Yıkama
Metropol Halı Yıkama

Bir söz vardır. “Ucuz etin yahnisi yavan olur.”
Her işin bir maliyeti olduğu gibi , halı yıkama yıkama sektöründe de ciddi bir sermaye ve halı yıkama m2 başına birim maliyeti olduğunu Metropol Halı Yıkama Fabrikası olarak hatırlatmak isteriz.

İşini meslek olarak edinmiş ve saygı duyan, halının cinslerini tanıyan ve işinin hakkını vererek müşteri sağlığını da düşünen hiçbir firma halıyı ucuza yıkayamaz.

  • Kalifiye Eleman: Bir işletme işinde uzman, kadrolu ve sigortalı personel çalıştırırken, diğerinde ucuz işçi mantığıyla uzmanlaşmamış geçici işçi çalıştırır.Metropol Halı Yıkama olarak, tüm ekiplerimiz işinde uzmanlaşmış kadrolu elemanlardır.
  • Kullanılan Su: Bir işletme şebeke suyunu filtrelerden geçirerek çireç ve tortulardan arındırdığı ve pH değerini ayarladığı şebeke suyu kullanırken, diğer firma kuyu suyu veya taşıma suyu depolayarak kireçli , temiz olmayan su ile yıkamaktadır. Bu da hem steril olmayan hem de kullanılan deterjanın temizleme etkisi azaltan üstelik halıyı keçe gibi sertleştiren bir yıkamaya neden olmaktadır. Metropol Halı Yıkama olarak, biz şebeke suyunu fitreleyerek ve pH değerini ayarlayarak kullanmaktayız.
  • Havuz Sistemi: Bir işletme halıları tek tek yıkarken , diğer firma maliyeti azaltmak için müşterilerin halısını kirleri yumuşaması için büyük bir havuzda halılardaki tüm kir birbirine girerek çamurlu bir suda saatlerce bekletmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak tüm halılarınız otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkanmak sureti ile kirlerinden arındırılmaktadır.
  • Ruhsatlı İş Yeri: Bir işletme çalışma ruhsatını alarak sıhhi ve standartlara uygun olarak oda kaydını yaptırmış vergiye tabi ve gerekli ustalık belgeleri ile çalışırken, diğer firma! hiç bir belgesi ve çalışma ruhsatı olmadan merdiven altı yerlerde çalışır.Metropol Halı Yıkama olarak, çalışma ruhsatlı, vergiye tabi,halı yıkama üzerine çalışanların, usta ve usta öğretici belgeleri olan güvenilir bir firmadır.
  • Kullanılan Makine ve Ekipmanlar: Bir firma iyi bir halı yıkama için gerekli tüm makine ve ekipmanları temin ederken ( toz alma makinesi, otomatik yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, kurutma odası, halı paketleme makinesi v.s.) diğer firma! düşük maliyetli sermaye ile ,yerde yıkama makinesi ve dışarıda kurutmak için halı askısı ile halı yıkama işi yapmaktadır. Metropol Halı Yıkama , tüm makine ve ekipmanları bünyesinde bulundurmakta üstelik 2 adet büyük kurutma odası sayesinde isteyen müşterilere express yıkama hizmeti ile 24 saatte yani bir günde halılarını hızlı bir şekilde teslim etmektedir.
  • İş Yeri Sigortası ve Garantili Yıkama: Bir iş yeri fabrikasını tüm risklere karşı ( yangın, deprem, su baskını v.b.) sigorta yaptırırken ayrıca halının başına bir kaza geldiğinde (yırtılma, kaybolma v.b.) bu mağduriyeti garanti altına alırken, diğer firma! “yaman hırsız ev sahibini bastırır” mantığı ile kendini aklamaya çalışarak müşterilerini mağdur etmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak iş yerimiz her sene sigorta edilmektedir.

Kalite ayrıntıda gizlidir. Yukarıda saydığımız ve daha bir çok faktör işin kalitesini artırırken , aynı zaman da maliyet olarak da bir külfet getirmektedir. Biz Metropol Halı yıkama olarak kaliteyi en üst düzeyde, maliyeti ise minimum kar marjı ile düşük tutmaya çalışıyoruz. Ama şu da bir gerçek ki, merdiven altı ucuz yıkayan bir firma! ile fiyat açısından hiç bir zaman asla rekabet edemeyiz!

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Halkalı halı yıkamaHalkalı halı temizlemeEn iyi Halkalı halı temizleme firmalarıHalkalı halı silmeHalkalı halı yıkama firmalarıHalkalı halı yıkama şirketleriHalkalı halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Halkalı halı yıkama firmasıEn iyi Halkalı halı temizleme firmalarıEn ucuz Halkalı halı temizleme firmaları
Kategoriler: Halı Yıkama

4 yorum

Açelya Taş · 28 Mart 2023 15:43 tarihinde

Kesinlikle memnun kaldim , koltuklarimi temizletmistim , insallah gene koltuk ve busefer halilari temizleticem ,bir cok firmaya gore cok başarili.

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2019 21:38 tarihinde

Metropol halı yıkama bundan sonra kesinlikle tek tercihim.

Asuman Gezgin · 5 Mart 2018 06:57 tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2018 06:00 tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp