KAYAŞEHİR HALI YIKAMA | 0 212 486 22 42

kayasehir-metropol-hali-yikama
kayasehir-metropol-hali-yikama

Özellikle ev içi dekorasyonlarda kullanılan ve yüzyıllardır vazgeçilmez olan halılarımız kullanıma bağlı olarak zamanla kirlenip lekelenirler. Evde hanımlar temizlik yaparken silme gibi işlemler uygulasa da maalesef yeterli olmaz hatta leke ve kirleri daha da derine iterek zamanla tekrar yüzeye çıkmasına neden olur. Bu durum bütün hanımların canını sıksa da artık sizin yerine uğraşacak olan Metropol Halı Yıkama  firmasının Kayaşehir şubesi  var. Bir telefon ile adresinize gelip kapınızdan teslim aldığımız halılarınızı fabrikamızda el değmeden son teknolojiye sahip makinelerimiz ile yıkamaktayız. Bahar kapıları çaldığı şu günlerde sıkı bir temizlik yapmayı düşünüyorsanız işe halılarınızda başlayın, arayın bizi hemen gelelim temizliğiniz de size yardım edelim.


Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü

Kayaşehir Halı Yıkama

Ev temizliği sırasında halıların temizliği insanlara büyük sorun çıkarmaktadır. Genelde halı yıkama yeri bulunmayan insanlar bu süreçte oldukça zorlanarak halılarını temizlemeye uğraşıyorlar. Yıkayamadıkları halıları temizlemek için silme yöntemine başvuran kadınlar hijyen konusunda yeterince başarılı olamıyorlar. Kayaşehir halı yıkama firması olarak hanımlara bu konuda yardımcı oluyoruz. Verdiğimiz halı yıkama hizmeti sayesinde halılar hem derinlemesine şekilde temizleniyor hem de evinizde su ve deterjan ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Yıkadığımız halı çeşitleri oldukça farklıdır. Ev halılarında şagi halı, dokuma halı, el dokuması, makine halısı gibi birçok farklı çeşitte halıyı aynı özen ve titizlikle yıkıyoruz. Halı temizliğine önem veren ev hanımları için oldukça profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

En İyi Kalite Halı Solüsyonları

Halıları yıkarken kullandığımız deterjanların kaliteli olmasına önem veriyoruz. %100 doğal olan ve çevreye zararı dokunmayan solüsyonlar ile halılarda en iyi hijyeni sağlıyoruz. Özellikle insan sağlığını tehdit etmeyen temizleme ürünleri kullanıyor olmamız ev halkı için de büyük önem taşıyor. Kayaşehir halı yıkama firmamızın çalışanları deterjan seçimlerinde büyük bir titizlik gösteriyorlar. Özellikle yıkama esnasında halıların rengini solduracak ya da tüylerinde yıpranma meydana getirecek türden temizleme ürünleri kullanılmamasına büyük önem veriyoruz. Halılarınız en iyi halı yıkama deterjanları ile yıkanır ve tüm yıkama işlemlerimiz makine yardımı ile yapılır. Teknolojinin sunduğu tüm yeniliklerden faydalandığımız için halılar son derece hızlı, güvenilir ve hijyenik metotlarla yıkanmaktadır.

Metropol Halı Yıkama Kayaşehir
Metropol Halı Yıkama Kayaşehir

Halı Yıkamada Profesyonel Çalışanlar

Personellerimiz halı yıkama konusunda yılların deneyimine sahip insanlardan oluşmaktadır. Halıları cinslerine, boyasına ve narinlik durumuna göre ne şekilde yıkaması gerektiğini bilen kişilerdir. Her halıyı ayrı bir özen ile temizlemektedirler. Kayaşehir halı yıkama firmamız halılarınızı yıkamak için sizin belirlediğiniz tarihlerde hizmet veriyor. Bizleri arayarak halı yıkama işlemi için bir tarih belirliyorsunuz ve firmamız evinize kadar gelerek halıları bulunduğu yerden alıyor. Halılarınız yıkanıp kurutulduktan sonra da evinize yine ücretsiz servislerimiz ile bırakıyoruz. Halıların tesliminden önce mutlaka firma çalışanlarımız tarafından aranıyorsunuz ve böylece sizin evde olduğunuz tarihte halıları güvenli şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.


Şimdi Ara
Şimdi Ara

Halı Yıkama Firmalarındaki Fiyat Farklılığının Nedeni Nedir?

Metropol Halı Yıkama
Metropol Halı Yıkama

Bir söz vardır. “Ucuz etin yahnisi yavan olur.”
Her işin bir maliyeti olduğu gibi , halı yıkama yıkama sektöründe de ciddi bir sermaye ve halı yıkama m2 başına birim maliyeti olduğunu Metropol Halı Yıkama Fabrikası olarak hatırlatmak isteriz.

İşini meslek olarak edinmiş ve saygı duyan, halının cinslerini tanıyan ve işinin hakkını vererek müşteri sağlığını da düşünen hiçbir firma halıyı ucuza yıkayamaz.

  • Kalifiye Eleman: Bir işletme işinde uzman, kadrolu ve sigortalı personel çalıştırırken, diğerinde ucuz işçi mantığıyla uzmanlaşmamış geçici işçi çalıştırır.Metropol Halı Yıkama olarak, tüm ekiplerimiz işinde uzmanlaşmış kadrolu elemanlardır.
  • Kullanılan Su: Bir işletme şebeke suyunu filtrelerden geçirerek çireç ve tortulardan arındırdığı ve pH değerini ayarladığı şebeke suyu kullanırken, diğer firma kuyu suyu veya taşıma suyu depolayarak kireçli , temiz olmayan su ile yıkamaktadır. Bu da hem steril olmayan hem de kullanılan deterjanın temizleme etkisi azaltan üstelik halıyı keçe gibi sertleştiren bir yıkamaya neden olmaktadır. Metropol Halı Yıkama olarak, biz şebeke suyunu fitreleyerek ve pH değerini ayarlayarak kullanmaktayız.
  • Havuz Sistemi: Bir işletme halıları tek tek yıkarken , diğer firma maliyeti azaltmak için müşterilerin halısını kirleri yumuşaması için büyük bir havuzda halılardaki tüm kir birbirine girerek çamurlu bir suda saatlerce bekletmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak tüm halılarınız otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkanmak sureti ile kirlerinden arındırılmaktadır.
  • Ruhsatlı İş Yeri: Bir işletme çalışma ruhsatını alarak sıhhi ve standartlara uygun olarak oda kaydını yaptırmış vergiye tabi ve gerekli ustalık belgeleri ile çalışırken, diğer firma! hiç bir belgesi ve çalışma ruhsatı olmadan merdiven altı yerlerde çalışır.Metropol Halı Yıkama olarak, çalışma ruhsatlı, vergiye tabi,halı yıkama üzerine çalışanların, usta ve usta öğretici belgeleri olan güvenilir bir firmadır.
  • Kullanılan Makine ve Ekipmanlar: Bir firma iyi bir halı yıkama için gerekli tüm makine ve ekipmanları temin ederken ( toz alma makinesi, otomatik yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, kurutma odası, halı paketleme makinesi v.s.) diğer firma! düşük maliyetli sermaye ile ,yerde yıkama makinesi ve dışarıda kurutmak için halı askısı ile halı yıkama işi yapmaktadır. Metropol Halı Yıkama , tüm makine ve ekipmanları bünyesinde bulundurmakta üstelik 2 adet büyük kurutma odası sayesinde isteyen müşterilere express yıkama hizmeti ile 24 saatte yani bir günde halılarını hızlı bir şekilde teslim etmektedir.
  • İş Yeri Sigortası ve Garantili Yıkama: Bir iş yeri fabrikasını tüm risklere karşı ( yangın, deprem, su baskını v.b.) sigorta yaptırırken ayrıca halının başına bir kaza geldiğinde (yırtılma, kaybolma v.b.) bu mağduriyeti garanti altına alırken, diğer firma! “yaman hırsız ev sahibini bastırır” mantığı ile kendini aklamaya çalışarak müşterilerini mağdur etmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak iş yerimiz her sene sigorta edilmektedir.

Kalite ayrıntıda gizlidir. Yukarıda saydığımız ve daha bir çok faktör işin kalitesini artırırken , aynı zaman da maliyet olarak da bir külfet getirmektedir. Biz Metropol Halı yıkama olarak kaliteyi en üst düzeyde, maliyeti ise minimum kar marjı ile düşük tutmaya çalışıyoruz. Ama şu da bir gerçek ki, merdiven altı ucuz yıkayan bir firma! ile fiyat açısından hiç bir zaman asla rekabet edemeyiz!

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Kayaşehir halı yıkamaKayaşehir halı temizlemeEn iyi Kayaşehir halı temizleme firmalarıKayaşehir halı silmeKayaşehir halı yıkama firmalarıKayaşehir halı yıkama şirketleriKayaşehir halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Kayaşehir halı yıkama firmasıEn iyi Kayaşehir halı temizleme firmalarıEn ucuz Kayaşehir halı temizleme firmaları

Değerlendirme
Kategoriler: Halı Yıkama

4 yorum

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2019 21:22 tarihinde

Evimdeki bütün halıları yıkattım aralarında 3 tane ipek desenli halım vardı teslim aldığımda ipek desenlerin parıl parıl parladığını gördüm hizmet anlayışınız için teşekkürler çok memnun kaldım.

Nurcan Karahan · 28 Mart 2018 07:12 tarihinde

Kesinlikle memnun kaldim , koltuklarimi temizletmistim , insallah gene koltuk ve busefer halilari temizleticem ,bir cok firmaya gore cok başarili.

Asuman Gezgin · 5 Mart 2018 06:56 tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2018 05:59 tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp