KAYAŞEHİR HALI YIKAMA | 0 212 486 22 42

kayasehir-metropol-hali-yikama
kayasehir-metropol-hali-yikama

Kayaşehir Halı Yıkama

Profesyonel olarak halı yıkama işlemleri sunan Kayaşehir halı yıkama firmamız temizlik sektöründe en iyi şekilde insanlara temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamız tarafından kurumsal hizmet anlayışı ile birlikte iş yerleri ve bireysel müşteri kitlesine yönelik olarak sağlamış olduğumuz birçok halı temizleme işlemlerimiz bulunmaktadır. Ev ortamında günlük olarak kullanmış olduğunuz halılarınız ve halı türevindeki eşyalarınız kaliteli temizleme deterjanları ve şampuanları kullanılarak temizleme işlemlerine tâbi tutulmaktadır. Bu noktada aktif olarak kullanılan halıların yüzeyinde normal zamanlarda kullanılan halılara kıyasla çok daha fazla kir ve mikrop bulunmaktadır. Bu konuyla ilgili çalışmalarını yenileyen ve kendini geliştiren firmamızda teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler de uygulanmaktadır. Kaliteli hizmet standartları çerçevesinde çalışmalarını yenileyen firmamızda teknolojik olarak modern cihazlar kullanılmaktadır.


Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü

Modern Cihazlar İle Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama işlemlerini gerçekleştirirken teknolojik olarak yeniliğe açık olan Kayaşehir halı yıkama  firmamız  tüm hizmet aşamalarında kaliteye ve profesyonelliğe önem vermektedir. Halınızın dış yüzeyinde biriken bakteri ve mikropların temizlenmesi ve kurutulması birçok farklı iş sürecini kapsayan oldukça önemli bir konu olmaktadır. Bu anlamda siz değerli müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz bu yıkama işlemlerinin konusu ve fiyatlandırma ücretlerinde hangi parametrelerin önemli olduğuna ilişkin konularda bilgi alabilmek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Halınızın boyutu ve kategorisi fiyatlandırmada önemli bir parametreyi oluşturmaktadır. Bu noktada örnek vererek açıklamak gerekirse yün iplikten üretilmiş olan halının temizleme işlemi diğer halılara göre farklı olmaktadır.

Metropol Halı Yıkama Kayaşehir
Metropol Halı Yıkama Kayaşehir

Profesyonel Kayaşehir Halı Yıkama 

Profesyonel olarak halı yıkama hizmetini vermiş olduğumuz Kayaşehir halı yıkama firmamız yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile birlikte çalışmalarını devam ettirmektedir. Halınızın yüzeyinde ve iç bölümünde oluşan kirler detaylı temizleme yöntemi ile birlikte temizlenmektedir. Daha sonrasında kurutma makineleri yardımıyla ıslak bir alan kalmayacak şekilde kurutulmaktadır. Her zaman kaliteli olarak müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışmalarını sürdüren firmamızda amacımız, vermiş olduğumuz hizmet sonrasında memnun ayrılan müşteri sayısını arttırmak olmaktadır. Siz de bu anlamda başarılı çalışmalara imza atmış olan firmamıza her türlü halınızı temizlenmesi için bırakabilirsiniz. 


Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Halı Yıkama Firmalarındaki Fiyat Farklılığının Nedeni Nedir?

Metropol Halı Yıkama
Metropol Halı Yıkama

Bir söz vardır. “Ucuz etin yahnisi yavan olur.”
Her işin bir maliyeti olduğu gibi , halı yıkama yıkama sektöründe de ciddi bir sermaye ve halı yıkama m2 başına birim maliyeti olduğunu Metropol Halı Yıkama Fabrikası olarak hatırlatmak isteriz.

İşini meslek olarak edinmiş ve saygı duyan, halının cinslerini tanıyan ve işinin hakkını vererek müşteri sağlığını da düşünen hiçbir firma halıyı ucuza yıkayamaz.

  • Kalifiye Eleman: Bir işletme işinde uzman, kadrolu ve sigortalı personel çalıştırırken, diğerinde ucuz işçi mantığıyla uzmanlaşmamış geçici işçi çalıştırır.Metropol Halı Yıkama olarak, tüm ekiplerimiz işinde uzmanlaşmış kadrolu elemanlardır.
  • Kullanılan Su: Bir işletme şebeke suyunu filtrelerden geçirerek çireç ve tortulardan arındırdığı ve pH değerini ayarladığı şebeke suyu kullanırken, diğer firma kuyu suyu veya taşıma suyu depolayarak kireçli , temiz olmayan su ile yıkamaktadır. Bu da hem steril olmayan hem de kullanılan deterjanın temizleme etkisi azaltan üstelik halıyı keçe gibi sertleştiren bir yıkamaya neden olmaktadır. Metropol Halı Yıkama olarak, biz şebeke suyunu fitreleyerek ve pH değerini ayarlayarak kullanmaktayız.
  • Havuz Sistemi: Bir işletme halıları tek tek yıkarken , diğer firma maliyeti azaltmak için müşterilerin halısını kirleri yumuşaması için büyük bir havuzda halılardaki tüm kir birbirine girerek çamurlu bir suda saatlerce bekletmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak tüm halılarınız otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkanmak sureti ile kirlerinden arındırılmaktadır.
  • Ruhsatlı İş Yeri: Bir işletme çalışma ruhsatını alarak sıhhi ve standartlara uygun olarak oda kaydını yaptırmış vergiye tabi ve gerekli ustalık belgeleri ile çalışırken, diğer firma! hiç bir belgesi ve çalışma ruhsatı olmadan merdiven altı yerlerde çalışır.Metropol Halı Yıkama olarak, çalışma ruhsatlı, vergiye tabi,halı yıkama üzerine çalışanların, usta ve usta öğretici belgeleri olan güvenilir bir firmadır.
  • Kullanılan Makine ve Ekipmanlar: Bir firma iyi bir halı yıkama için gerekli tüm makine ve ekipmanları temin ederken ( toz alma makinesi, otomatik yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, kurutma odası, halı paketleme makinesi v.s.) diğer firma! düşük maliyetli sermaye ile ,yerde yıkama makinesi ve dışarıda kurutmak için halı askısı ile halı yıkama işi yapmaktadır. Metropol Halı Yıkama , tüm makine ve ekipmanları bünyesinde bulundurmakta üstelik 2 adet büyük kurutma odası sayesinde isteyen müşterilere express yıkama hizmeti ile 24 saatte yani bir günde halılarını hızlı bir şekilde teslim etmektedir.
  • İş Yeri Sigortası ve Garantili Yıkama: Bir iş yeri fabrikasını tüm risklere karşı ( yangın, deprem, su baskını v.b.) sigorta yaptırırken ayrıca halının başına bir kaza geldiğinde (yırtılma, kaybolma v.b.) bu mağduriyeti garanti altına alırken, diğer firma! “yaman hırsız ev sahibini bastırır” mantığı ile kendini aklamaya çalışarak müşterilerini mağdur etmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak iş yerimiz her sene sigorta edilmektedir.

Kalite ayrıntıda gizlidir. Yukarıda saydığımız ve daha bir çok faktör işin kalitesini artırırken , aynı zaman da maliyet olarak da bir külfet getirmektedir. Biz Metropol Halı yıkama olarak kaliteyi en üst düzeyde, maliyeti ise minimum kar marjı ile düşük tutmaya çalışıyoruz. Ama şu da bir gerçek ki, merdiven altı ucuz yıkayan bir firma! ile fiyat açısından hiç bir zaman asla rekabet edemeyiz!

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Kayaşehir halı yıkamaKayaşehir halı temizlemeEn iyi Kayaşehir halı temizleme firmalarıKayaşehir halı silmeKayaşehir halı yıkama firmalarıKayaşehir halı yıkama şirketleriKayaşehir halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Kayaşehir halı yıkama firmasıEn iyi Kayaşehir halı temizleme firmalarıEn ucuz Kayaşehir halı temizleme firmaları
Değerlendirme
Kategoriler: Halı Yıkama

3 yorum

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2019 21:30 tarihinde

Metropol halı yıkama kesinlikle artı tek tercihim tşk ederim

Asuman Gezgin · 5 Mart 2018 06:56 tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2018 06:00 tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp