Sandalye-Yıkama
Sandalye-Yıkama

İstanbul Yerinde temizleme hizmetlerimizden diğeri de evde sandalye yıkama hizmetidir. İstanbul’un Avrupa yakasında sizin belirteceğiniz uygun zaman dilimlerinde, rahatsızlık vermeden büyük bir titizlikle evde sandalye yıkama ve evde sandalye temizleme işi yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde Evde sandalye yıkama ve Evde sandalye temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. İstanbul da evlerde genellikle kullanılmakta olan evde sandalyeleri veya parça halinde muhtelif odalardaki eşyalarınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz. Evde sandalye Yıkama da, Evde sandalye yıkama işlemine başlanmadan önce, profesyonel tip vakumlu ithal makinelerimiz ile sandalye üzerindeki tozlar ve kaba pislikler bu makine yardımı ile alınır. Daha sonra sandalye üzerinde bulunan lekeler için özel organik bazlı leke çözücüler ile evde sandalye yıkama işlemine başlamadan önce çözdürülmesi sağlanır. Temiz su verilip, durulama yapıldıktan sonra, son olarak vakum gücü yüksek makinelerimizle sandalyenin vakumlaması yapılır ve üzerinde bulunan kir, leke, bakteri ve mikroplar artık vakum makinemizin haznesinde hapsolur.

Şimdi Ara
Şimdi Ara
metropol-sandalye-yikama
metropol-sandalye-yikama

Yeni alınan sandalyeler oldukca gösterişlidir ve özellikle bir misafiriniz geldiğinde özellikle yemek yerken siz onları en iyi şekilde ağırlamak istersiniz. Ama bir yandan da en ufak bir leke-kir olduğunda da içiniz cız eder. Hemen bir bezle silmek istersiniz. Bu işlemi yaptığınızda , yüzeysel olarak kiri yada lekeyi temizlemiş olsanız da , asıl kir kumaş yüzeyinden içeriye doğru sünger kısmına doğru geçer. Zamanla kötü koku ve bakteri yuvasına dönüşür.Bazen müşteriler, sandalyeye bir bardak temiz su bile dökülse sandalyenin bunu kustuğunu ve yüzeyde lekeler oluştuğunu belirtiyor. Aslında suyun ve kumaşın hiç suçu yok. Zamanla sandalyeler silinerek içeri itilen kir, hatta hiç bir şey yapılmasa bile oturup kalktıkça sandalyenin yüzeyindeki toz zerreleri sünger tarafından emilir. Sandalyeye , bırakın çay, kahve veya başka bir sıvıyı, temiz bir bardak su bile dökülse, içerideki toz ve kir tortusuyla birleşir ve çamurumsu bir görüntü olarak sandalye yüzeyinde istenmeyen görüntüye yol açar.

Önemli olan kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerin temizlenmesidir.Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz.Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş gibi görünebilir, fakat bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır. İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır. Tüm işlerimiz garantilidir. Yıkama işlemi bittikten sonra eğer sandalyeleriniz de kusma, kokma gibi sorunlar ortaya çıkarsa, ücretsiz geri hizmet sağlayıp tekrar yıkama veya para iadesi sağlıyoruz.

metropol-sandalye-yikama
metropol-sandalye-yikama

Sandalye Yıkama Aşamaları

1. Islatma

Bu aşamada anti-bakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını  koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız. Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.Koltuk ve sandalye yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın anti-bakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

2. Fırçalama

Bu aşama en önemli aşamadır. Sandalyenin kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayıncaya kadar fırçalanır. Bu sayede sandalyelarınız yada sandalyelerinizdeki kirler kumaştan ayrılır. Fırçalama işlemi işin içine eklendiğinde daha çok emek harcanır bu yüzden bir çok firma bu sistemden uzak durur. Koltuk yıkama sektöründe fırçalama sistemini kullanmayan firmalara itibar etmeyin.

3. Vakumlama

Bu Aşama ‘ da çok önemlidir. Eğer su iyi çekilmez ise  koku ve kusma yapabilir. Bu aşamada sandalyedeki kumaşın 5  cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz. Bu sayede kirlerden arınmış olur ve bu sistem sandalye temizlenene kadar devam eder. Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki aparatın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız. Eğer suyun rengi siyah veya kahverengi ise hala daha kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Restoran, Kafeterya, Otel, Toplantı ve Sinema Salonu Sandalyelerinin Yıkanması

Restoran, Kafeterya, Otel, Toplantı ve Sinema Salonu Sandalyelerinin Yıkanması
Restoran, Kafeterya, Otel, Toplantı ve Sinema Salonu Sandalyelerinin Yıkanması

Özellikle restoran ve kafeteryalardaki sandalyeler, üzerinde yenilip içildiğinden aşırı kirlenmektedir. Müşterilerinize daha temiz ve hijyen sandalyelerle hizmet etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Toplu yıkamalarda özel fiyat uyguladığımız gibi, işinizin aksamaması için gece yıkama çalışması da yapabiliyoruz. Gece yıkanan sandalye ve oturma gruplarınız sabaha kadar kuruyarak bir sonraki iş gününe hazır hale gelecektir.

İşyerlerinde yoğun olarak kullanılan en önemli eşyalardan biri sandalyelerimizdir. Sandalyeler özellikle restaurant ve kafeterya tarzı işletmelerde uzun saatler boyunca kullanılırlar. Bu kullanımlar sonucu sandalyeler ister istemez kirlenirler ve bakteri yuvası haline gelirler. Sandalyeler Belirli periyotlarda mutlaka yıkanmalıdır. Aksi halde sandalyelerde kirli görüntünün yanı sıra kötü kokularda müşterilerinizi ve misafirlerinizi rahatsız edebilir.

Gerek müşterileriniz ve gerekse iş yerinizi ziyaret eden müşterileriniz neden temiz ve parlak bir sandalye de ağırlanmasın ki? Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmalar en başta temizliğe ve hijyenik bir ortama önem verirler. Kaliteyi göstermenin en önemli yolu hijyenik bir ortamdan geçer. Sandalye temizliği konusunda uzman ekibimiz ve profesyonel makine parkurumuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

Yemek odalarımızda ya da restoranımızdaki sandalyelerinizdeki kirleri yok etmek istiyorsanız firmamız sandalye yıkama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin aradığını vermeye hazır konumda beklemektedir. Yılların tecrübesi ve tecrübeli elemanları ile sandalye yıkama hizmeti verirken sandalyelerinizin üzerindeki en zor kirleri ve tozları, yerinde dururken sizlere leke çıkarma konusunda profesyonel hizmet vereceğinin garantisini verebiliriz. Anti- bakteriyel özelliğe sahip ürünler ile yapacağımız temizlik işlemi sonrasında bu sandalyeler benim mi şaşkınlığını üzerinizden atamayacağınız konusunda sizlere teminat verebiliriz. Güler yüz ile çalışan elemanlarımız hijyen kurallarına bağlı bir şekilde ve müşteri memnuniyetini benimsemiş olarak sizleri asla yanıltmayacak çalışmaları sonrasında sizlere beklentinizin üzerinde bir hizmet sunacaktır. Firmamızı arayarak günün her saatinde bizimle irtibat kurabileceğiniz konusunda hiç şüphe duymamalısınız. Son teknolojik özelliklere sahip olan, güçlü emiş gücüne sahip sandalye yıkama makinelerimiz sayesinde sandalye yıkama hizmetimizden en doğru şekilde yararlanmış olursunuz. Birçok firmaya oranla bu hizmetimizde sizlere çok daha ekonomik fiyatlar sunmaktayız. Param boşa gidecek yenisini almam gerekecek gibi sorulardan kaçının. Elemanlarımız tecrübeleri ile sizlere güler yüzlü hizmetleri ile alacağınız yüz güldürücü sonuçlarla memnuniyetinizi dile getirmeniz için ellerinden gelen çabayı göstermektedir.

Neden Metropol Koltuk Yıkama?

Bunun için ilk olarak şirketimizi tanımanız gerektiğine inanıyoruz. Şirketimiz ile çalışmalarını sürdürmüş olan bireysel ya da kurumsal müşterilerimizin çok önemli bir kısmından elde edilmiş olan memnuniyet oranları şirketimizin üstün bir hizmet politikası ile sizlere hizmetler sunuyor olduğunun bir göstergesidir. Koltuk yıkama ya da sandalye temizleme ile ilgili olarak koltuk yıkama şirketi arayışı içinde olan insanlar bizi tercih etmeleri durumunda tam zamanında ilgili yıkama ekiplerimiz adresinize yönlendirilmektedir. Çok kısa bir zaman dilimi içinde adresinize intikal eden mobil koltuk yıkama ekiplerimiz sizlere hizmet sunar. En iyi deterjanların kullanılması ile beraber sandalyelerinizin üzerinde meydana gelmiş olan her türlü iz, leke, pislik ve mikropların iyi bir şekilde arındırılmasını sağlar ve sandalyelerinizin üzerinde anti-bakteriyel niteliklere uygun bir temizlik sağlanması ile beraber iyi bir sandalye temizleme olanağı sağlar. Böylelikle çok kısa bir süre içinde tertemiz sandalyelere sahip olan müşterilerimizin memnuniyetini kazanırız. Şirket değerlerimiz için önemli unsurlar arasında olan sandalye yıkama işlemleri sonucunda elde edilecek olan memnuniyet söz konusudur. Bireysel olarak bu memnuniyetin akabinde kazanılan beğeni çok daha iyi bir şekilde şirket reklamımızın sağlanmasında rol almaktadır. Metropol Koltuk yıkama olarak İstanbul’un her semtine ücretsiz hizmet sunuyor ve tüm ilçelerde en yakın koltuk temizleme ekiplerimizi yönlendiriyor ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaç edinmiş bulunuyoruz.

Sandalye Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Sandalye temizliğinde özellikle anti-bakteriyel maddeleri tercih etmeliyiz.Çünkü sandalyelerimizdeki kir ve lekeler kadar bakteriler de bir o kadar önemli bir sorundur. Sandalye Yıkama da bir diğer yöntem ise; ılık suya bir miktar amonyak ve arap sabunu koyup, lifle köpürterek silmektir. Sandalyeler silme işlemi yapıldıktan sonra mutlaka durulanmalıdır.Özellikle mutfaktaki sandalyeler en çok kirlenenler arasındadır. Üzerine yağ, salça, yemek, reçel v.s. her şey dökülür ve çıkarması zordur. En etkili yöntem üzerine yağ-çöz sıkıp 15 dakika bekledikten sonra hafif bastırarak silmektir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Başakşehir Sandalye YıkamaKayaşehir Sandalye YıkamaHalkalı Sandalye YıkamaKüçükçekmece Sandalye YıkamaBakırköy Sandalye YıkamaBahçelievler Sandalye YıkamaBağcılar Sandalye YıkamaEsenler Sandalye YıkamaBahçeşehir Sandalye YıkamaEsenyurt Sandalye YıkamaGüngören Sandalye YıkamaZeytinburnu Sandalye YıkamaFatih Sandalye Yıkama Eyüp Sandalye YıkamaGaziosmanpaşa Sandalye YıkamaBayrampaşa Sandalye YıkamaSultangazi Sandalye YıkamaFlorya Sandalye Yıkama
Şimdi Ara
Şimdi Ara

Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Metropol sandalye yıkamaMetropol sandalye temizlemeEn iyi Metropol sandalye temizleme firmalarıMetropol sandalye silmeMetropol sandalye yıkama firmalarıMetropol sandalye yıkama şirketleriMetropol sandalye yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Metropol sandalye yıkama firmasıEn iyi Metropol sandalye temizleme firmalarıEn ucuz Metropol sandalye temizleme firmaları

5/5 - (2 votes)

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp